Haber

Afyonkarahisar Hentbol-U15 Milli Takım Kampına Ev Sahipliği Yapıyor

Afyonkarahisar’da tekrar kullanıma kazandırılan Necmettin Erbakan Spor Salon Hentbol-U15 Milli Takımının kampına ev sahipliği yapıyor. Türkiye Hentbol Federasyonu kamp tercihini Afyonkarahisar lehine yaptı.

Sporun birçok alanındaki muhteşem tesisleriyle Türkiye’de adından söz ettiren Afyonkarahisar, bu kez Hentbol-U15 Milli Takımı’nın kamp merkezi oldu. 40 sporcu ve 10 kişilik teknik kadrodan oluşan Milli Takım, bir hafta boyunca Necmettin Erbakan Spor Salonu’nda antrenmanlara başladı. Hentbol U-15 Milli Takım Baş Antrenörü Aydemir Aslankaya, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

“Kamp noktasında tesisi ilk defa kullanıyoruz”

Necmettin Erbakan Spor Salonu’nu çok beğendiklerini belirten Baş Antrenör Aydemir Aslankaya, “Afyon’un Federasyonumuzla ilişkileri çok iyi. Bunda en büyük etkenlerden biri Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’tir. Tesisi ilk kez kullanıyoruz. Kamp noktasında vakit geçiriyoruz. Belediyemiz sayesinde tüm hizmetleri sağlıyor. Kendimizi evimizde gibi hissediyoruz.” “Burası çok güzel bir tesis. Spor şehri Afyonkarahisar’da böyle yatırımları görmek bizi çok mutlu ediyor. Liderimizle de tanıştık, onun hentbola bakış açısı çok iyi. Afyonkarahisar federasyonumuzun tercih ettiği şehirlerden biri. Bize her türlü imkânı sağladılar. Liderimize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Başkan Zeybek ayrıca A Milli Grup oyuncularını ve teknik ekibi Spor Salonu’nda ziyaret ederek başarılar diledi. – AFYONKARAHİSAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu