Haber

Fatih Portakal’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na Sert Sözlerle İstifaya Davet!

Ünlü sunucu Fatih Portakal, Youtube kanalında yayınladığı videosunda Akbelen’de protesto gösterisi yapan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert sözlerle istifaya davet etti. Turuncu, ‘Akbelen’de oturmaya hala cesaretin var’ dedi. O koltuğa oturmaya nasıl cüret edersin?’ söz konusu.

Geride bıraktığımız genel seçimlerin ardından gözler Millet İttifakı’nın kaybeden adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na çevrildi.

Sosyal medyada Kılıçdaroğlu’nu desteklediklerini belirten kullanıcılar, CHP liderine istifa çağrısında bulundu. Bu istifa çağrısı da tartışmalara yol açtı. Bu istifa tartışmalarına gazeteciler ve siyasetçiler de katıldı.

Bu süreçte Fatih Portakal, Kılıçdaroğlu’na sık sık isyan etti. Kılıçdaroğlu ile Portakal’ın tartıştığı zamanlar bile oldu.

Şimdi Fatih Portakal, YouTube kanalında yayınladığı video ile Kemal Kılıçdaroğlu’nu istifaya davet etti.

Akbelen’e giden siyasetçileri protesto etmeyi pahalıya mal eden Turuncu, “Kemal Bey artık istifa etmelisiniz. Bu insanları çaresiz bıraktınız. Bu insanların kızgınlığının sebebi bu. Ben sizi vatandaş olarak istifaya davet ediyorum. Siz de istifaya davetlisiniz.” Hala Akbelen’de oturmaya cesaretin var mı Cesaretle oturabilir misin?” söz konusu.

kozakli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu