Yaşam

TİP’ten milletvekili adayı Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan boşanıyor.

TİP’ten milletvekili adayı olan oyuncu Arzum Onan ile oyuncu Mehmet Aslantuğ evliliklerini bitirme kararı aldı.

Sabah gazetesinin aktardığı habere göre; Günaydın yazarı Sonat Bahar da boşanma tarihini vererek detayları şöyle açıkladı:

“27 yıllık evliliğinde sorunlar yaşayan ve bu yaşadıklarını taşımakta güçlük çeken Arzum Onan, daha fazla dayanamayıp geçtiğimiz Aralık ayında Aslantuğ ve Caddebostan’daki evini terk ederek Göktürk’e yerleşti. Ve boşanma davası açtı. Mahkeme çiftin boşanması için Nisan ayı başında tarih verdi. Ancak Aslantuğ, Arzum Onan’a davayı ilerletmesi için ‘baskı yaptığını’ iddia ediyor. Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un yeni boşanma davası şimdilik 29 Mayıs.”

Arzum Onan, Mayıs ayı başında sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla süreçle ilgili bilgiler verdi:

“Ülke sancılı ve zor günlerden geçerken, Mehmet son derece saygın bir mücadele sürecinde ve sadece 15 günlükken, deprem depremin yaralarını saramazken hakkımızda çıkan haberlere cevap vermek zorunda kalmak çok üzücü. Seçime kaldı! Bizimle ilgili haberlere cevap vermek zorunda kalmak çok üzücü! “Her zaman yanımda olan ve bana destek olan kişiliği, böyle bir dedikoduya alet olmayı asla hak etmiyor. Her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği yorgunluğu yaşamak; Birbirimize olan sevgimiz, saygımız ve ailemizin durduğu yer asla değişmez.”
Instagram’daki bu gönderiye bakın

ArzuM Onan (@onanarzum) tarafından paylaşılan bir gönderi

mutkiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu