Haber

Yine Deprem mi Oldu? 24 Şubat Cuma Kandilli Rasathanesi ve AFAD Son Depremler

6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş, Pazarcık ve Elbistan’da arka arkaya iki büyük deprem meydana geldi. Bu depremler aynı anda 11 ili etkiledi. Binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği depremin ardından Hatay’da geçtiğimiz günlerde 6,9 ​​ve 5,8 büyüklüğünde iki deprem daha meydana geldi. Özellikle deprem bölgelerinde yaşayan vatandaşlar, tekrar deprem olup olmadığını merak ediyor. Tamam, yine beyin sarsıntısı mı? İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın 24 Şubat Cuma günü meydana gelen son depremlerinin listesi…

Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz haftalarda 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Bu depremin ardından 11 il afet bölgesi ilan edildi.

Afet bölgesi ilan edilen illerden biri olan Hatay’da 6 Şubat’ta büyüklükleri 6,9 ve 5,8 olan iki deprem daha meydana geldi.

Artçı sarsıntıların halen devam ettiği deprem bölgelerindeki vatandaşlar, yaşadıkları şehirlerde deprem olup olmadığını araştırıyor.

AFAD’ın son verilerine göre; Elazığ’da gece saatlerinde 3.6 büyüklüğünde artçı sarsıntı meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi’nden alınan son verilere göre Hatay’da sabah saatlerinde 4.0 büyüklüğünde artçı sarsıntı meydana geldi.

24 Şubat Cuma Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

24 Şubat Cuma AFAD Son Depremler

AFAD Son Depremler

pazaryolu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu